כניסה לחברות וארגונים
כניסה לחברות וארגונים
פתרונות לחברות וארגונים
אנו יוצרים עבור חברות ואירגונים רשת נסיעות פנימית השייכת רק לעובדים, כך שכולם יכולים לנסוע ביחד, לחסוך בהוצאות הדלק והרכב הפרטי וכמובן ליצור יחסים בין אישיים קרובים.
מה חוסכים? הוצאות רכב, דלק, חנייה, עומסי תנועה וזיהום אוויר.
מחפשים פיתרון לחברה או אירגון?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
רדיוהד בישראל 2017
יום ד'  19.07.17 | 16:30 | פארק הירקון , תל אביב
.K34IDKEY{/*Don't DELETE*/} .DataBound{border:1 solid #999999; margin:1; font-family:Courier; background:#F1F1F1} .textMode {border-top: 1px black solid; font: 10pt courier; direction:ltr;} BODY {F
ההתרגשות בשיאה. תום יורק, סולן רדיוהד (צילום: Charles Sykes/אי־פי)

טוב, זאת ההופעה שהולכת לשבור את הקיץ הקרוב: להקת רדיוהד תגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב-19 ביולי 2017 בפארק הירקון בתל אביב. כרטיסים להופעה של הלהקה האגדית יעלו 429 שקלים במחיר מוזל במכירה המוקדמת, ולאחר מכן יקפצו ל-479 שקלים, ללא הפרדה ואזורי ישיבה שונים. ההופעה תתקיים בעקבות אלבומם האחרון של תום יורק והחברים, "A Moon Shaped Pool", שיצא בשנה שעברה וזכה להצלחה רבה.

» איך היו רדיוהד בפסטיבל פרימוורה?
» עכשיו זה רשמי: גם ניק קייב מגיע
» פתחו יומנים: הופעות חו"ל שוות בדרך אלינו
» למדור מוזיקה של עכבר העיר
» לוח הופעות היום

השיר שפתח את הדרך להצלחה. רדיוהד עם "Creep":רדיוהד היא להקת הרוק הגדולה ביותר בשלושת העשורים האחרונים. ההרכב, בהנהגת תום יורק, הוקם ב-1989 באוקספורד שבאנגליה. ארבע שנים לאחר מכן הוציאו את אלבומם הראשון, "Pablo Honey", ממנו זכור בעיקר הסינגל האגדי "Creep" (שגם הבליח בפרסומת ישראלית נודעת). ב-1995 הוציא הרכב את "The Bends", וב-1997 את "OK Computer", שנחשב לאלבומם הגדול ביותר ולזה שהיווה את קפיצת המדרגה שלהם בתודעה הציבורית.

החזיר אותם למסלול. רדיוהד עם "Burn The Witch":בשנים שלאחר מכן פנתה הלהקה לכיוון אלקטרוני יותר, עם האלבומים "Kid A" ו"Amnesiac". ההרכב המשיך את ההצלחה עם "Hail To The Thief" ב-2003 ו-"In Rainbows" ב-2007. ב-2011 הוציאו את "The King Of Limbs", אלבום שהתאפיין בסאונד נסיוני יותר, כשבמקביל לעבודה המשותפת, ניהל יורק גם קריירת סולו. בשנה האחרונה עסקה הלהקה בעיקר בקידום האלבום האחרון, עם הופעות ברחבי העולם ובפסטיבלים הנחשבים ביותר.

האלבום הגדול ביותר. רדיוהד עם "Paranoid Android":

אין תוצאות המתאימות לחיפוש המבוקש.