כניסה לחברות וארגונים
כניסה לחברות וארגונים
פתרונות לחברות וארגונים
אנו יוצרים עבור חברות ואירגונים רשת נסיעות פנימית השייכת רק לעובדים, כך שכולם יכולים לנסוע ביחד, לחסוך בהוצאות הדלק והרכב הפרטי וכמובן ליצור יחסים בין אישיים קרובים.
מה חוסכים? הוצאות רכב, דלק, חנייה, עומסי תנועה וזיהום אוויר.
מחפשים פיתרון לחברה או אירגון?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
פיקסיז בישראל 2017
יום ד'  26.07.17 | 21:00 | אמפיתיאטרון קיסריה, קיסריה
.K34IDKEY{/*Don't DELETE*/} .DataBound{border:1 solid #999999; margin:1; font-family:Courier; background:#F1F1F1} .textMode {border-top: 1px black solid; font: 10pt courier; direction:ltr;} הכיס שלנו כבר לא עומד בזה, אבל הלב מתפוצץ מהתרגשות: לרשימת ההופעות שמגיעות אלינו השנה מרחבי העולם מצטרפת גם הפיקסיז, שתחזור לישראל לשתי הופעות שיתקיימו ב-25 וב-26 ביולי 2017 באמפיתיאטרון קיסריה. כרטיסים להופעות של ההרכב האגדי יעלו החל מ-199 שקלים במכירה המוקדמת. פרנק בלאק והחברים ישובו לביקור שלוש שנים לאחר הופעתם האחרונה בארץ, שנערכה במסגרת פסטיבל רוקנרולר ומשכה 10,000 מעריצים.

» פתחו יומנים: הופעות חו"ל שוות בדרך אלינו
» למדור מוזיקה של עכבר העיר
» לוח הופעות היום


שוב איתנו. הפיקסיז (צילום: יח"צ)

הפיקסיז היא אחת מלהקות האלטרנטיב הגדולות בשלושת העשורים האחרונים. היא הוקמה ב-1986 בבוסטון בארצות הברית על ידי בלאק, ג'ואי סנטיאגו, קים דיל ודיוויד לוברינג. ב-1993 הפסיק ההרכב את פעילותו, אך ב-2004 חזר להופיע יחד. עד היום הוציאה הלהקה שישה אלבומים, האחרון שבהם, "Head Carrier", בשנה שעברה. בין הלהיטים הגדולים של ההרכב אפשר לציין את "Hey", "Here Comes Your Man", "Monkey Gone To Heaven" ו-"Where Is My Mind". על הבאתם לארץ אחראי שוקי וייס.

המוח שלנו עף כרגע. הפיקסיז עם "Where Is My Mind":

אין תוצאות המתאימות לחיפוש המבוקש.